Reference

Více než 40 000 spokojených studentů

Rozhovory s našimi studentami

Developerom i bez diplomu

Jano sa rozhodol po škole zmeniť oblasť, v ktorej bude pôsobiť a učarovalo mu IT a programovanie. Absolvoval niekoľko našich kurzov a potom išiel na stáž do vývojárskej firmy Wezeo, kde pracuje doteraz ako programátor.

Shlédnout celé interview

Vystudovaný učitel programuje e-shopy

Marián Král je vyštudovaný učiteľ telesnej výchovy a geografie, ale dnes pracuje na úplne inej pozíccii. Programuje úspešné e-shopy v žilinskej firme Blueweb.

Shlédnout celé interview

Od hardvéru a robotiky k webovým aplikácím

Roman Podskuba vyštudoval FRIčku a konkrétne oblasť hardvéru a robotiky. Zavoňali mu však weby a tak sa cez naše kurzy a Azet Academy dostal až do tímu Bistro.sk, kde pracuje ako fullstack webdeveloper.

Shlédnout celé interview

Od učiteľství k frontend programování

Vyštudovaný učiteľ biológie a chémie Michal privoňal k programovaniu a odvtedy sa mu venuje naplno. Aktuálne pracuje ako front-end developer vo firme CN Group, kde pracuje hlavne s JavaScriptom, Reactom a Reduxom.

Shlédnout celé interview

Zo školstva do grafického studie

Vyštudovaný učiteľ anglického jazyka a literatúry Matúš je kreatívny tvor. Na strednej škole síce študoval záhradníctvo a na výške učiteľstvo, rád ale kreslí a túto svoju vášeň pretavil do novej pracovnej pozície. Aktuálne pracuje ako grafik - retušér vo firme Ppinch, kde pracuje hlavne s Photoshopom na úpravách rôznych fotografií pre klientov.

Shlédnout celé interview

Úspěšné příběhy našich studentů

Být freelancerem nemusí být vůbec ťěžké

Tomáš Radič

Freelancer Tomáš Radič dlouhé roky pracoval v korporátu, i když v podvědomí stále cítil, že to není to pravé a lákalo ho programování.

Přečíst celou story

Z obyčejné dívky k programátorce

Alexandra Nyitraiová

Ahoj, volám jse Alexandra a jsem programátorka. Jak je to možný? Vždyť som jenom dívka… Ve světe převládá názor, že dívka není schopná být ...

Přečíst celou story

Juraj je úspěšným programátorem na voľné noze

Juraj Szelepcsényi

Juraj Szelepcsényi studoval Telekomunikace na Technické univerzite v Košicích. Jako většina studentů, ani on nevědel, co bude po škole dělat...

Přečíst celou story

Stredoškolák, který již pracuje v úspešné reklamce

Attila Mucska

Síce je Attila Mucska ješte jenom středoškolák, má už za sebou úspěšný start kariéry. Ati, jak ho kamarádi přezývají, je studentom 4. ročníka Střední...

Přečíst celou story

Průměrné hodnocení našich kurzů je 4.6 z 5

Nakopni aj ty svou budoucnost

Na Learn2Code najdeš kurzy z různých oblastí, ať je to programování, design, online maketing nebo kancelář, vyber si to, co tě baví.

Zobrazit kurzy