FAQ / Informace pro studenty

FAQ je seznam častých otázek a odpovědí souvisejících s našimi kurzy. V případě, že přece nenajdete odpověď, určitě nás kontaktujte emailem.

Informace pro studenty

Musím mít předchozí zkušenosti s programováním nebo technologiemi na to, abych se zúčastnil vašich kurzů?

Na všech stránkách našich kurzů uvádíme minimální požadavky, které by studenti měli mít před začátkem vyučování. Naše kurzy pro úplné začátečníky jsme navrhli tak, že nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti s programováním.

Kolik studentů je v každé třídě?

Počet studentů ve třídě je přizpůsoben konkrétnímu kurzu a všichni studenti dostávají pozornost, jakou potřebují.

Kdo budou moji spolužáci?

Learn2Code studenti mají různé zázemí a vzdělání, od studentů vysokých škol až po zkušené podnikatele. Práce v týmu a spolupráce je základem našich kurzů, takže budeš mít mnoho příležitostí poznat své spolužáky a rozšířit tak svou profesní síť kontaktů.

Jste akreditovaná instituce?

Nejsme akreditovaná instituce. Jsme však schopni rychle reagovat na potřeby tak dynamického odvětví jakým jsou informační technologie. Jako akreditovaná instituce bychom byli omezeni předpisy, které by omezovaly naši agilnost a schopnost rychle reagovat. Navíc, společnosti dnes více dbají na portfolio prací nebo projekty, na kterých jste pracovali.

Kolik času musím strávit samostudiem / programováním během kurzu?

To je velmi individuální, protože každý kurz pokrývá jiná témata a koncepty. Neexistuje žádné přesné číslo, protože navíc se každý student učí svým vlastním tempem. Naše doporučení je strávit tolik času kolik je potřeba a aplikovat a zkoušet si znalosti naučené na kurzu.

Potřebuji vlastní laptop?

Ano, potřebuješ vlastní laptop. Doporučujeme Mac, protože práce na něm bude poměrně jednoduchá. Laptopy s operačním systémem Windows jsou také dostačující, ale můžete mít problémy s vývojem během kurzu nebo v budoucnu.

Platby a financování

Nabízí Learn2Code možnosti financování?

Ne, momentálně nenabízíme možnosti financování.

Když nebudu spokojený s kurzem, vrátíte mi peníze?

První týden našich kurzů můžeš absolvovat zdarma a pokud tento kurz není pro tebe vhodný, nic neplatíš.

Pokud máš jakékoli další otázky, rádi ti na ně odpovíme na adrese info@learn2code.cz