Staň se instruktorem

Jestli jsi skiller a máš to chuť naučiť i ostatních, tak neváhej a pojď do toho!

Jestli tě už nebaví jenom psát kód, ale rád bys své skušenosti dal do světa, podelil jse o tvé know-how i s ostatními, tak jsi na téhle stránce správně. Instruktor v Learn2Code je poslání, zábava i zodpovědnost.

Je to spůsob jak se můžeš sám zdokonalovat ve svém obore a učit nové věci. Tví studenti ťě často-krát budou vnímat jako mentora a experta v oblasti a vybuduješ si kolem seba komunitu ľidí s podobními zájmy. Budeš dostávat zaujímavé ponuky pro spolupráci a časem můžeš nájít mezi studenty i nových kolegů.

Pokud nemáš skousenosti s tvorbou online kurzů, není to problém, zozbírali jsme dlouhoročné know-how našich instruktorů, aby jsme ti všechno ulehčili. Na závěr ti to zhrnem stručně do bodů, co ti taková spolupráce může přinést:

  • Získání pozice experta v dané oblasti
  • Budování osobné značky
  • Nová komunita lidí, potenciální kolegové, zákazníci, kamarádi
  • Zlepšení prezentačních zručností
  • Tým že učíš, sa sebe vzdeláváš
  • Zajímavý finanční příjem

Jestli ťě ponuka zaujala, neváhej a ozvi jse nám, budeme se na tebe těšit.

Čo říkají naši úspěšní lektoři

Roman Hraška - Yablko

Lead Instruktor

S Learn2Code spolupracujem prakticky od začiatku a za ten čas sa nám podarilo niekoľko rekordov v online vzdelávaní na Slovensku. Ak to myslíš s tvorbou kurzov vážne, nemáš nad čím rozmýšlať.

Michal Stín

Digital Marketing

Založili sme vzdelávaciu platformu Truniversity, zameranú na online marketing a komunikáciu. Stali sme sa súčasťou Learn2Code, vďaka čomu sa naše kurzy dostali k tisícom študentov.

Jaroslav Beňo

Java a programování

Pracujem ako softwarový vývojár a baví ma vzdelávanie. Začal som tvoriť videotutoriály a Learn2Code mi pomohol moje online kurzy dostať do profesionálneho formátu.

Jakub Ovesný

Grafika a animace

Som majiteľom produkčného štúdia a súčasťou našej firemnej kultúry je vzdelávanie a predávanie know-how ďalej. Okrem skvelého pocitu máme z toho aj nových zákazníkov.

Nezávazná přihláška

Napíš nám o jakou tému by si měl zájem, rádi se s tebou setkáme a probereme ďalší detaily, naši studenti jsou hladoví :)