Hodnocení kurzu Webrebel 2: PHP

Späť na popis kurzu

Všechny ONLINE kurzy

od 1 299,00 KČ

Default student

Miloš pred asi 2 měsíci

Default student

Kamil pred 2 měsíci

Default student

Slavo pred 5 měsíci

Odporucam, aj pre tych ktori uz nieco v PHP maju za sebou. Dozvedel som sa kopec novych metod a postupov ako robit web. Dakujem Yablko, kedy stihate produkovat tolko materialu.?. Zacinam verit ze existuje 4 nadcasova dimenzia :)

Default student

Tomáš pred 5 měsíci

Velmi obsáhlý kurz, vše je hezky vysvětleno, podáno vtipnou formou - díky čemu se na kurz člověk dokáže plně soustředit i několik hodin v kuse a je mu smutno, když musí kurz pozastavit a někam odejít... :D Ačkoli jsem už měl zkušenosti s programováním, tak přesto jsem v tomhle kurzu našel spoustu nových informací, které změnily můj přístup k vývoji... :-) Jako největší přínos celého kurzu vnímám Composer, který je velmi jednoduchý a přitom tak užitečný - nedokážu si už práci bez něj ani představit... Investice do tohohle kurzu se rozhodně vyplatí a pokud někdo váhá, jestli do toho jít, tak já říkám - rozhodně ano! Nebudete litovat!

Default student

Erik pred 9 měsíci

Default student

Martin pred 9 měsíci

Default student

Ján pred 11 měsíci

Default student

mirko pred 12 měsíci

Default student

Aleš pred asi rokem

Yablko mě dostal ke kodění před pár lety svojí záživností, škoda že jsem nezačal dříve. Sice videa teď jedu spíše jako podcast při práci a zjišťuji kde co rychle najít a i tímto stylem je to pořád stokrát lepší než IT výuka na škole :D Nechápu že jsem dříve trávil hodiny hledáním a slepováním znalostí od různých tvůrců.

Default student

Daniel pred víc než rokom

Default student

Matej pred téměr 2 roky

Default student

Ondrej pred téměr 2 roky

Default student

Júlia pred asi 2 roky

Default student

Tomáš pred víc než 2 roky

Default student

Patrik pred víc než 2 roky

Php kurz zatial slabota pre mna. Zacinam ako lajik s php, no mam za sebou JS kurz takze zaklady mam. No tuto hned #3 uloha v php kurze je spojazdnit vsetky linky a hrefom pricom web files su rozlozene v subfolderoch. Nikde nie je spomenute ako spojazdnit tieto a hrefy ktore su aj v nested folderoch. Cela galeria funguje az na tie podstranky v menu: o nas, kontakt atd, jednoducho sa neukaze content. Cez mesiac uz stagnujem na jednej ulohe s frustraciou, nakolko ani googlit sa mi to nedari. Bolo by fajn to vysvetlit pred zadanim ulohy aspon okrajovo, zaciatocnik nema sancu pochopit ako php funguje ked mu to neotvori ani ahref nestnuty pre prehladnost. Aj podla poctu ludi co v tomto kurze odovzdali ulohu je jasne ze to viacrejo ludi nechapalo...